Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer Böceği,

Kalorifer böceği, birçok farklı bölgede yaşayabilir ve çok hızlı ürer. İnsanların beslenme kaynaklarına ortak olurlar ve faklı yiyecek türleri ile beslenebilirler. Kalorifer böcekleri genellikle nemli ve ılık bölgeleri sever ve bu alanlarda yaşarlar. Yuvalarını sıcak ve nemli yerlere yapar ve buralarda ürerler. Yaklaşık 1 ay hiçbir şey yemeden hayatta kalabilirler. Genelde geceleri ortaya çıkarlar ve hızlı hareket ederler. Duvar çatlakları, havalandırmalar, banyo, lavabo, küvet, kalorifer boruları, mutfak duvarlarındaki çatlaklar gibi birçok farklı yere yerleşen kalorifer böcekleri, ev, iş yeri, okul vb. açık ve kapalı birçok alanda karşımıza çıkabilir.

Kalorifer Böceğinin Zararları

Birçok bakteri türüne ev sahipliği yaparlar ve mikropların yayılmasını kolaylaştırırlar. Böylece insan sağlığını etkileyen çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına da zemin hazırlamış olurlar. Bulaştırma ihtimalleri yüksek olan hastalıkları ise şöyle sıralayabiliriz; tifo, kolera, verem…

Kalorifer Böceği İlaçlama; Nasıl Yapılır? Uygulama Yöntemleri Nelerdir?

Kalorifer böceği ilaçlama, genellikle Sıvı İlaçlama yöntemi ile yapılır. İnsan sağlığını tehdit eden, hızla üreyen bu böceklere karşı en iyi korunma yöntemi, profesyonel böcek ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Bilim İlaçlama, kalorifer böceği probleminizi çözmek için size destek olur. Kalorifer böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama fiyatları, ilaçlama yöntemleri ve daha fazlası için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tüm bölgelerine 7/24 ilaçlama servisimiz bulunmaktadır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Eğitimli teknisyenlerimiz sizi ve ailenizi zararlılara karşı koruyacaktır.