Lağım Faresi

Lağım Faresi,

Halk arasında lağım faresi olarak bilinen kemelerin toplam 16 dişi vardır. Mideleri 2 parça halindedir. Ayakları ve kuyrukları tamamen kılsızdır, bu bölgelerde kıllar nadiren görülür. Ön ayaklarında 4, arka ayaklarında 5 parmakları vardır. Siyah renkli lağım faresi (kuyruk hariç) 15-23 cm arası uzunluktadır. Ev kemesi (Ev lağım faresi) ile göçebe kemenin (Göçebe Lağım Faresi) farkı, göçebe kemenin gözle görülür şekilde daha büyük olmasıdır. Ev kemesinin kulakları ise göçebeye göre daha büyük olur.

Lağım Faresinin Zararları

Lağım fareleri, taşıyıcı görevi görürler ve birçok hastalığı insanlara bulaştırabilirler. Fareler nedeniyle insanlara bulaşan hastalıklara örnek olarak; veba, verem, tifo, alerjik hastalıklar, humma verilebilir.

Lağım Faresi İlaçlama,

İlaçlama uygulamalarımız, yaşadığımız alanları daha sağlıklı kılar. Büyük ölçekli fabrika veya sanayi kuruluşlarındaki lağım faresi problemi için ücretsiz keşif talebinde bulunabilir, her türlü destekten faydalanabilirsiniz. Çözüm odaklı çalışan şirketimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanır, lağım faresi ilaçlama, sağlığınızı tehlikeye atmadan, sağlıklı ve temiz bir alanda yaşama imkanı sağlar.

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tim bölgelerine servisimiz bulunmaktadır. Bilim ilaçlama, lağım faresi probleminiz çözülene kadar yanınızdadır. Lağım Faresi İlaçlama, ilaçlama yöntemlerimiz ve daha fazlası hakkında bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Eğitimli teknisyenlerimiz evinizi ve ailenizi zararlılara karşı koruyacaktır.